+90.212 550 35 70     Info@tealiklimlendirme.com

daikin vrv klima ile ilgili arama sonuçları;

SOĞUTMADA VRV SİSTEM KLİMALARININ PERFORMANSI

VRV klima sistemlerinde soğutma performansı daha önceki yazılarımızda değinmiş olduğumuz bazı konular ile doğru orantılıdır. Bunlar arasında VRV sistemlerinin doğru projelendirilmesi, cihaz tipi, bakım vb. hususlar önem teşkil etmektedir. Bunun yanı sıra montajın doğru şekilde yapılması ve kaliteli malzeme kullanımı da soğutma performansına doğrudan etki etmektedir.

Daikin VRV Klima Sisteminin Diğer Markalara Göre Avantajları

İklimlendirme teknolojisinin gelmiş olduğu son nokta olan yüksek teknolojili VRV klima sistemleri, birçok marka tarafından tedarik edilmektedir. Hale hazırda diğer sistemlere göre yüksek yatırım maliyetlerine sahip Vrv klima sistemlerinin marka seçimini yaparken tüm parametreler dikkate alınmalı ve özen gösterilmelidir.

VRV KLİMA SİSTEMLERİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Vrv klima seçimi , konfor ve yatırım maliyetleri açısından büyük önem arz etmektedir. Özellikle doğru cihaz ve kapasite seçimi işletme maliyetlerinde tasarruf sağlar.

İKLİMLENDİRME NEDİR ?

"İklimlendirme sistemleri" ortamda var olan kullanılmış havayı uzaklaştırır. Bunun yerine ortama "Taze hava" verir. Atmosferden aldığı taze havayı ortama sunmadan önce ısıtır ya da soğutur. Isıtma ya da soğutma proseslerinin değiştirdiği nem oranını dengede tutar. Bütün bu esasları sağladığı sürece kurulan sistemler "İklimlendirme" görevini yerine getirmiş olur.
Son Yazılar
İLETİŞİM

BİZİ ARAYINIZ

Çalışma Saatlerimiz içerisinde bize ulaşabilir, ürün ve hizmetlerimiz ile alakalı bilgi alabilrisiniz.

TELEFON NUMARAMIZ

Tel:+90.212 550 35 70
Gsm:+90.542 801 49 39

E-POSTA GÖNDERİNİZ

Mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve her türlü merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

E-POSTA ADRESİMİZ

Info@tealiklimlendirme.com

BİZİ ZİYARET EDİNİZ

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak sorularınızı sormak ve teknik destek almak için her zaman bizi ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA ADRESİMİZ

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı No:111 Ahmet Ziya Apt. K:3 D:5 - Beylikdüzü / İstanbul

TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM