+90.212 550 35 70     Info@tealiklimlendirme.com

iklimlendirme ile ilgili arama sonuçları;

İklimlendirme Nedir ?

Kapalı ortamlarda nem ve sıcaklık değişkenlerini insanların ortam konfor seviyesine uygun olarak ayarlanmasına veya üretimi yapılacak olan tohum vb. gibi yerlerde istenilen ortam konfor şartını sağlamaya iklimlendirme denir. İklimlendirme neredeyse hayatımızın her yerinde ihtiyaç duyabileceğimiz bir terimdir. Hastaneler, okullar, oteller, evler, fabrikalar vs. gibi daha birçoğunu sayabiliriz.

Vrv Klima Sistemlerinin Breeam Ve Leed Sertifikasına Etkisi

Breeam ve leed plan projeleri , altyapı ve binalar için dünyanın önde gelen yeşil bina derecelendirme sistemleridir. Yeni inşaat , renovasyon ve mevcut binalar için bir dizi yaşam döngüsü aşamaları ile ilgili gereklilikleri ortaya koyarlar. BREEAM ilk kez 1990 yılında piyasaya sürülmüştür. Leed ise 1998 yılında Amerikada başlamıştır. O günden bugüne toplamda 78 ülkede kullanılarak 561 100 ‘den fazla sertifikalı , 2 262 900 kayıtlı bina elde edilmiştir. Breeam ve leed sertifikalarının amacı  inovatif ve daha çevreci  binaların inşa edilmesini sağlamaktır. Binaların puanlamasında yaklaşık olarak 11 farklı kategoride değerlendirilmesi yapılmaktadır. Bu değerlendirmelerde puantaja direkt etki eden 3 kategori şu şekildedir ;

VRV Klima Bakımları Nasıl Yapılmalı ?

Hem kışın hem de yazın kullandığımız Vrv klimalar , özellikle ev ve ofis gibi ortamlarda konfor sağladığından düzenli olarak bakımlarının yaptırılması cihazın ömrü açısından büyük önem taşır.

VRF Klima Fiyatları

   Vrf klima fiyatları, yatırımcılar için büyük önem taşımaktadır. Kullanılacak Vrf klima sisteminin ; işletme maliyetlerindeki avantajı ve arıza oranlarının düşük olması , yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Ayrıca periyodik bakımının diğer sistemlere göre daha az maliyetli olması da avantaj sağlamaktadır. Peki Vrf klimanın fiyatı nedir? Yatırımcıların ne kadar bütçe ayırması gerekmektedir? Vrf klima fiyat çalışması yapılırken hangi hususlar dikkate alınmalıdır?
Son Yazılar
İLETİŞİM

BİZİ ARAYINIZ

Çalışma Saatlerimiz içerisinde bize ulaşabilir, ürün ve hizmetlerimiz ile alakalı bilgi alabilrisiniz.

TELEFON NUMARAMIZ

Tel:+90.212 550 35 70
Gsm:+90.542 801 49 39

E-POSTA GÖNDERİNİZ

Mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve her türlü merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

E-POSTA ADRESİMİZ

Info@tealiklimlendirme.com

BİZİ ZİYARET EDİNİZ

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak sorularınızı sormak ve teknik destek almak için her zaman bizi ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA ADRESİMİZ

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı No:111 Ahmet Ziya Apt. K:3 D:5 - Beylikdüzü / İstanbul

TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM