DEFROST SIRASINDA SÜREKLİ ISITMA

Defrost ve yağ dönüşü sırasında en yüksek konfor seviyesini sağlar.

Sistemin avantajları

  • Yüksek entegre ısıtma kapasitesi (iç üniteler ısıtma sağlamaya devam eder).
  • Defrost sırasında sürekli ısıtma, daha yüksek entegre ısıtma kapasitesi ve kullanıcı için çok daha yüksek konfor sağlar.

daikin-vrv-defrost-sirasında-surekli-isitma

VRVIII BS KUTUSU SAYESİNDE BİREYSEL KONFOR

Her bir iç ünite için soğutmadan ısıtmaya veya ısıtmadan soğutmaya geçiş mümkündür. Yani geçiş yapmayan tüm iç üniteler bu sırada kullanıcılara optimum konfor sağlamaya devam eder. BS kutusu maksimum esneklik, hızlı montaj ve en düşük maliyet için bireysel veya çoklu modellerde gelir.

vrvııı-bs-kutusu
Isı geri kazanımlı VRVIII
Hedef iç ünite, soğutmadan ısıtmaya çevrilirken, VRVIII BS kutusuyla diğer iç üniteler ısıtmaya devam edebilir.

daikin-vrv-bs-kutusu-ile-bireysel-kontrol

ESNEK BORU TASARIMI

VRV, 165m (190m eşdeğer boru uzunluğu) maksimum boru uzunluğuna ve toplam 1.000m sistem boru uzunluğuna sahiptir. Dış ünitenin iç üniteden yukarıda bulunması durumunda, kot farkı standart olarak 50m’dir. 90m’ye kadar çıkabilir. Dış ünitenin iç üniteden aşağıda bulunması durumunda, kot farkı standart olarak 40m’dir. Maksimum 90m’ye kadar kot farkı mümkündür.
En uzun boru uzunluğunun maksimum 90m olması koşuluyla, ilk branşmandan sonra en uzun boru uzunluğu ile en kısa boru uzunluğu arasındaki fark maksimum 40m olabilir.

daikin-vrv-esnek-boru-tasarimi

 

Isı Geri Kazanımlı Yüksek COP Kombinasyonu

Avantajlar

Üstün enerji verimliliği

Yüksek COP kombinasyonu, ısı geri kazanımlı Daikin serisinde yüksek enerji verimine sahiptir. Minimum yer ihtiyaçlı kombinasyona kıyasla %11 daha verimlidir.

daikin-isi-geri-kazanimli-vrv-yuksek-cop-enerji-verimliligi

Talep Formu

Yenile