+90.212 550 35 70     Info@tealiklimlendirme.com

otellerde vrv ile ilgili arama sonuçları;

Kaset Tipi Vrv İç Üniteler

Kaset tipi VRV iç üniteler genellikle asma tavan boşluğu (30-40 cm arası) bulunan yerlerde tercih edilen bir iç ünite tipidir. Genellikle mağaza, ofis , işyeri vb. yerlerde kullanılan kaset tipinin kendi içinde de çeşitleri vardır. Bunlar; Tek yöne üflemeli, iki yöne üflemeli, dört yöne üflemeli dairesel atışlı ve dört yöne üflemeli kompakt kaset tipi iç üniteleridir.

VRV Uygulamasında Dikkat Edilecek Hususlar

Her yatırımcının Vrv klima sistemi tercih sebebi farklıdır. Otel yatırımcısının Vrv klima sistemine karar vermesindeki en önemli sebep maksimum konfor – müşteri memnuniyeti, sistemin sağladığı tasarruf ve devamlılık iken ; inşaat firması yatırımcısının Vrv klima sistemine karar kılmasının en önemli etkeni , sistemin yapılarda az yer kaplaması ve satış/kira yapacağı yerlerin fiyatlarına katacağı değerdir.

VRV Klima Sistemlerinin Faydaları Nelerdir ?

Vrv klima sistemleri bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin bağımsız bir şekilde kontrol edilebildiği klima sistemleridir. Ortam konfor şartının sağlanması için, mahalde o anda gerek duyulan soğutucu akışkan miktarının iç ünitelere gönderilerek ısıtma ve soğutma yapılması sağlanır.

VRV Klima Bakımları Nasıl Yapılmalı ?

Hem kışın hem de yazın kullandığımız Vrv klimalar , özellikle ev ve ofis gibi ortamlarda konfor sağladığından düzenli olarak bakımlarının yaptırılması cihazın ömrü açısından büyük önem taşır.
Son Yazılar
İLETİŞİM

BİZİ ARAYINIZ

Çalışma Saatlerimiz içerisinde bize ulaşabilir, ürün ve hizmetlerimiz ile alakalı bilgi alabilrisiniz.

TELEFON NUMARAMIZ

Tel:+90.212 550 35 70
Gsm:+90.542 801 49 39

E-POSTA GÖNDERİNİZ

Mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve her türlü merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

E-POSTA ADRESİMİZ

Info@tealiklimlendirme.com

BİZİ ZİYARET EDİNİZ

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak sorularınızı sormak ve teknik destek almak için her zaman bizi ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA ADRESİMİZ

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı No:111 Ahmet Ziya Apt. K:3 D:5 - Beylikdüzü / İstanbul

TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM