+90.212 550 35 70     Info@tealiklimlendirme.com

vrv klima soğutma ile ilgili arama sonuçları;

VRV Uygulamasında Dikkat Edilecek Hususlar

Her yatırımcının Vrv klima sistemi tercih sebebi farklıdır. Otel yatırımcısının Vrv klima sistemine karar vermesindeki en önemli sebep maksimum konfor – müşteri memnuniyeti, sistemin sağladığı tasarruf ve devamlılık iken ; inşaat firması yatırımcısının Vrv klima sistemine karar kılmasının en önemli etkeni , sistemin yapılarda az yer kaplaması ve satış/kira yapacağı yerlerin fiyatlarına katacağı değerdir.

VRV Klima Sistemlerinin Faydaları Nelerdir ?

Vrv klima sistemleri bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin bağımsız bir şekilde kontrol edilebildiği klima sistemleridir. Ortam konfor şartının sağlanması için, mahalde o anda gerek duyulan soğutucu akışkan miktarının iç ünitelere gönderilerek ısıtma ve soğutma yapılması sağlanır.

VRV Klima Bakımları Nasıl Yapılmalı ?

Hem kışın hem de yazın kullandığımız Vrv klimalar , özellikle ev ve ofis gibi ortamlarda konfor sağladığından düzenli olarak bakımlarının yaptırılması cihazın ömrü açısından büyük önem taşır.

VRV Klima Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli ?

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi VRV sistem klima kullanımında dikkat edilecek hususlar vardır. Sizler için vermiş olduğumuz bu önerilere dikkat etmeniz hem sağlığınız hem de klimalarınızın performansının iyi olması adına önem teşkil etmektedir. Klima kullanımında dikkat edilecek bazı husus aşağıdadır.
Son Yazılar
İLETİŞİM

BİZİ ARAYINIZ

Çalışma Saatlerimiz içerisinde bize ulaşabilir, ürün ve hizmetlerimiz ile alakalı bilgi alabilrisiniz.

TELEFON NUMARAMIZ

Tel:+90.212 550 35 70
Gsm:+90.542 801 49 39

E-POSTA GÖNDERİNİZ

Mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve her türlü merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

E-POSTA ADRESİMİZ

Info@tealiklimlendirme.com

BİZİ ZİYARET EDİNİZ

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak sorularınızı sormak ve teknik destek almak için her zaman bizi ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA ADRESİMİZ

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı No:111 Ahmet Ziya Apt. K:3 D:5 - Beylikdüzü / İstanbul

TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM